Marcin Grabowski już nie wróci na boisko

Marcin Grabowski
Udało nam się ustalić od samego zainteresowanego, to o czym od dłuższego czasu mówiło się nieoficjalnie. Otóż Marcin Grabowski postanowił, że po kontuzji jakiej nabawił się na treningu wiosną zeszłego roku (zerwanie ścięgna Achillesa), nie powróci już na boisko. Przypominamy również, że 'Graba’ jest trenerem rocznika’93 i na pocieszenie możemy dodać, iż nie zamierza rezygnować z tej funkcji.
Marcin Grabowski jest wychowankiem naszego klubu, jednak zanim zadebiutował w seniorskiej Narwi, zdążył zwiedzić trochę świata. Grał m.in. w Wiśle Płock, Wigrach Suwałki, ŁKS Łomża, Zniczu Pruszków czy też w litewskim Żalgirisie Wilno oraz w niemieckim VfB Annaberg. Wszystko to sprawiło, że Marcin w barwach Narwi rozegrał jedynie 9. spotkań i strzelił 1. bramkę.
3 komentarze
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
12:30Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 2Brak danych Polonia II Warszawa vs Narew Ostrołęka |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
11:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Korona Szydłowo |
2 - 0Brak danych Kryształ Glinojeck vs Narew II Ostrołęka |
1 - 4Brak danych Narew II Ostrołęka vs Opia Opinogóra |
















tym newsem witam się z wami na nowej Narew Plus, będę starał się w miarę często coś wrzucać i mam nadzieję, że czasem będzie się wam chciało nawet to przeczytać, czym zapewne sprawicie mi nieskrywaną radość 😀
jeszcze co do spraw technicznych, to niestety ale skrypt ogarniający tą stronkę jest w języku Szekspira i Davida Beckhama. Posługiwanie się nim nie jest moją mocną stroną, co innego np. gdyby to było po portugalsku, dlatego jeżeli coś sknocę to liczę na waszą wyrozumiałość.
No nareszcie Cienki! 🙂 A niedługo będzie skrypt w języku Reja 🙂 Pracuję nad tym właśnie, tylko magisterka i mający się zacząć spis ludności sprawiają że czasu jest jak na lekarstwo.