Nadlatuje Sokół
W najbliższą sobotę o godz. 16:00 na boisko główne stadionu przy ul. Witosa przyleci sokół z zieloną piłką w szponach, gatunek widywany tylko pod Łodzią, najczęściej w okolicach miejscowości Ruda Bugaj. Żarty żartami, ale Sokoła Aleksandrów Łódzki jeszcze nie widziano nad Narwią. Z drużyną sobotnich gości zagraliśmy dotychczas tylko jeden mecz w historii, więc nie da się raczej przygotować ciekawego zestawienia meczów w ostatniej dekadzie…
Nasz jedyny mecz z Sokołem odbył się w dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2010/2011 we wspomnianej Rudzie Bugaj. Narwianie polegli różnicą dwóch bramek, nie strzelając żadnej. Naszym katem okazał się być Paweł Adamiec (nie mylić z Adamiakiem powołanym przez Smudę w reklamie), który wbijał bramki w 47. i 52. minucie. Wystarczyło więc kilka minut dekoncentracji na początku drugiej połowy.
Ze składu jaki wtedy wybiegł pozostała ponad połowa zawodników (9/15; podkreśleni ci, którzy zostali):
Narew: Łyziński – Zalewski [ż], Kamiński, Parszewski (71 Dawidzki), Ostaszewski – Marczak, Pragacz, Strzeżysz [ż] (80 Roman [ż]), Wilczewski – Truszkowski (84 Lelujka [ż]), Zaniewski [ż] (73 Olesiński).
6 komentarzy
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
12:30Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 2Brak danych Polonia II Warszawa vs Narew Ostrołęka |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
11:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Korona Szydłowo |
2 - 0Brak danych Kryształ Glinojeck vs Narew II Ostrołęka |
1 - 4Brak danych Narew II Ostrołęka vs Opia Opinogóra |

















((Nie na temat :P)) Cienki, skrypt w pełni przetłumaczony, powinieneś się połapać w nim 🙂
Dajcie znać w komentarzach, czy podoba się obecny wygląd, czy lepiej wrócić do poprzedniego (nie zwracajcie uwagi na razie na tłumaczenie, to się załatwi 😉 )
Mi się szablon podoba
Lepiej wygląda niż wcześniej 🙂
ja bym usunął ten niebieski kleks który jest na „szyldzie” strony
ok ;] do zrobienia, chcialem jakos zaslonic twarze