autor: narvi29/06/2011
Pragacz na testach w Legnicy

Michał Pragacz
Michał Pragacz przejdzie testy w Miedzi Legnica. Nasz dotychczasowy zawodnik pojawił się na ostatnim treningu legniczan wraz z m.in. dwoma piłkarzami Warty Sieradz i jednym zawodnikiem Makowianki Maków Mazowiecki. W sobotę Miedź rozegra dwa mecze sparingowe: z Górnikiem Polkowice i z młodzieżową drużyną Śląska Wrocław. Po tych spotkaniach trener zespołu, Bogusław Baniak, zadecyduje, czy testowani zawodnicy pozostaną na dłużej w Legnicy.
5 komentarzy
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
5 - 1Brak danych Narew Ostrołęka vs Żbik Nasielsk |
1 - 7Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
16:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Ostrovia Ostrów Maz |
4 - 2Brak danych Sona Nowe Miasto vs Narew II Ostrołęka |
2 - 0Brak danych Narew II Ostrołęka vs Wkra Radzanów |
















Co my mamy za zarząd że tak oddawają zawodników,niedługo to już wogule sprzedają Łyżwe i innych żeby nam zespół z wycofać do niższej żeby koszty ograniczyć.Tak nie może być dłużej,ja chce nowy zarząd co będzie porozmawiać o sponsora,i umiec się klubem usługiwać.
A propo przymiarki Łyżwy to ja myśle,że Truszkowski i reszta namawiają Łyżwe i innych do przejscia do Ostrowa Mazowieckiego.
walnij się w łeb klepo maćkowa nikt nie odchodzi
Mimo wszystko trochę racji ma klapek. W tej drugiej części wypowiedzi. Zobaczysz, jak się potwierdzi, kto odchodzi :/
lulek testuje sie w swicie i chyba olesinski, dzwonilem do nich
Hmm :/ Świt nie otrzymał licencji na grę w II lidze. Jak im nie dadzą, to wchodzą do naszej ligi. Tylko wtedy znów zmienią się spadkowicze…