Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
5 - 1Brak danych Narew Ostrołęka vs Żbik Nasielsk |
1 - 7Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
16:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Ostrovia Ostrów Maz |
4 - 2Brak danych Sona Nowe Miasto vs Narew II Ostrołęka |
2 - 0Brak danych Narew II Ostrołęka vs Wkra Radzanów |
Planowany na dzień dzisiejszy mecz sparingowy pomiędzy Narwią Ostrołęka, a Nadnarwianką Pułtusk, który miał się odbyć w Pułtusku nie dojdzie do skutku. Oby jak najmniej takich sytuacji…















Podobno Narew przyjezdza do Malkini na sparing razem z Rzekunianka..trojmecz?
lipa u was podobno nie macie drużyny szkoda myślę że za rok pogramy razem
Niema Takiej opcji zeby Narew spadla, chodz patrzac na dzisiejszy sklad na to sie zapowiada. Ale ja wierze, ze przyjdze nowy (lepszy) zarzad i ogarnie caly ten burdel.
Brak jedenastu zawodników był przyczyną nie wyjechania druzyny na sparing, „przeleciała szybka myśl” w zarządzie o niewystawieniu drużyny w rozgrywkach ligowych.
Czy jest szansa na to iż niebiesko-czerwoni dostana licencję i normalnie wystartują w lidze? Ja nie chcę krakać ale początek sezonu za 3 tyg a tu piach i lipa…. – nie ważny zarząd i sympatie ale to może być koniec…..
Szansa jest. Inne pytanie się pojawia – czy warto dostawać od każdego baty w III lidze i wydawać więcej na wyjazdy i organizację meczów, czy może jednak spróbować w tej okręgówce i się po prostu uczyć?
Aby przetrwać! i może się uda…
Wes M:stul dziób.
Zobacz jak Narew tydzień temu pojechała, tylko czterech seniorów i testowani i juniorzy i jakoś pojechali.
Nie moge az pomyslec o tym co sie dzieje z Naszym klubem. Pewnego czasu mielismy szanse na 2 lige , sklad byl dobry, a teraz przychodza mysli zeby cofnac sie do okregowki…