Kamil Juśkiewicz zawodnikiem Narwi
Młodzieżowiec z OKS-u Olsztyn, którego testowaliśmy w poprzednim sparingu, Kamil Juśkiewicz, został dzisiaj zawodnikiem Narwi. Poza nim sfinalizowano pozostałe transfery i dogadano się z wszystkimi zawodnikami poza Michałem Pragaczem i Piotrem Strzeżyszem. Z nimi rozmowy trwają.
Zarząd poinformował redakcję Narewplus.pl, że zawodnikami Narwi są wobec tego: Kamil Juśkiewicz (ur. 03.06.1991; dotychczas OKS Olsztyn), Kamil Zygmunt (12.10.1992; Bartnik Myszyniec), Adrian Gwiazda (17.01.1991; Tęcza Łyse), Krzysztof Dzieruk (26.09.1987; Rzekunianka Rzekuń), Maciej Filipkowski (11.11.1991; Ostrovia Ostrów Mazowiecka). Wykupiony z Rzekunianki został dotychczas wypożyczony Mateusz Nakielski. Trwają negocjacje w sprawie wypożyczenia z Tęczy Łyse Mateusza Bałdygi.
źródło: własne
8 komentarzy
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
12:30Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 2Brak danych Polonia II Warszawa vs Narew Ostrołęka |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
11:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Korona Szydłowo |
2 - 0Brak danych Kryształ Glinojeck vs Narew II Ostrołęka |
1 - 4Brak danych Narew II Ostrołęka vs Opia Opinogóra |
















widać że zarząd się stara ale jak się dogadają z Pragim i Marą to będą goście, mało czasu zostało….
Gwiazda nie jest dogadany, więc to bzdura, kaska panowie dla Tęczy, bo za czapkę śliwek to możecie …
a co z jóżwiakiem i malanem byli wczoraj na treningu
Fajnie że choc tyle robią. Jednak z całym szacunkiem czy oni zagwarantują choć możliwość walki o utrzymanie czy będziemy w tym sezonie przysłowiową latarnią 0-3,0-4,0-5? Prosty test już w sobotę jeśli nie będzie 3 pointów to spadek…..
A co bedzie z Kruczyńskim Jędrzejczykiem Pełtakiem i Józwiakiem(trenował wczoraj z Narwią).Podpisali też umowy na grę w Narwi?
Kadra bedzie dużo lepsza niż wiosną będzie grać mniej juniorów.Ale czy te transfery wypalą?Więc nie piście że będzie 0-3,0-4.Może nasi dadzą radę.A jeśli chodzi o Malana to wczoraj trening oglądał z boku rozmawiając z prezesami.
bedzie malan w narwi czy nie
Dzisiaj Mara trenuje z Narwią to chyba sie dogadali.