
Pewne zwycięstwo Narwi przy Witosa. Drukarz pokonany 3:2
Narew Ostrołęka pokonała przy ul. Witosa Drukarza Warszawa 3:2 i dopisała kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. Bramki dla Dumy Kurpi zdobyli Konrad Drężek, Kacper Skonieczny oraz Wiktor Łychowydko.
Już w 2. minucie spotkania gospodarze byli bardzo blisko objęcia prowadzenia. Konrad Drężek zagrał prostopadle do Mariusza Wierzbowskiego, który minął rywala i oddał strzał lewą nogą. Bramkarz Drukarza odbił piłkę, jednak przy dobitce Dominika Borowieckiego był już bez szans. Radość nie trwała jednak długo, ponieważ arbiter boczny dopatrzył się pozycji spalonej. W kolejnych minutach Narew konsekwentnie budowała przewagę. W 11. minucie Damian Gałązka dograł do Borowieckiego, którego strzał obronił bramkarz gości. Siedem minut później bardzo dobrą indywidualną akcję przeprowadził Franek Zaręba. Po minięciu rywali podał do Konrada Drężka, jednak po rykoszecie piłkę ponownie zatrzymał golkiper Drukarza. Goście pierwszy groźniejszy strzał oddali dopiero w 20. minucie, ale pewnie interweniował Kacper Stepnowski. Przewaga Narwi została udokumentowana w 33. minucie. Bartek Ziemiak dośrodkował na głowę Damiana Gałązki, który obił poprzeczkę, dobijał Dominik Borowiecki i ponownie Drężek, który ostatecznie przy trzeciej próbie skierował piłkę do siatki. Minutę później Drukarz ruszył z groźną kontrą, jednak fenomenalnie w bramce zachował się Kacper Stepnowski, uniemożliwiając rywalowi oddanie skutecznego strzału. W 36. minucie Narew odpowiedziała błyskawicznie. Damian Gałązka zagrał świetną piłkę piętą do Kacpra Skoniecznego, a ten płaskim i precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie na 2:0.
Po przerwie goście zdobyli bramkę kontaktową. W 53. minucie piłka została dograna z prawej strony po ziemi w pole karne, a zawodnik Drukarza mocnym strzałem pokonał Stepnowskiego. Odpowiedź Narwi była jednak szybka. W 57. minucie po stałym fragmencie gry Mariusz Wierzbowski dośrodkował w pole karne, Damian Gałązka przedłużył piłkę głową, a Wiktor Łychowydko z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki. Chwilę później Stepnowski ponownie popisał się świetną interwencją, po której Narew ruszyła z kontrą zakończoną faulem na Franku Zarębie i żółtą kartką dla rywali. W 65. minucie wydawało się, że Bartek Ziemiak zdobył kolejną bramkę dla Narwi, jednak sędzia dopatrzył się faulu Artura Bajora i trafienie nie zostało uznane. W końcówce bardzo groźny strzał oddał jeszcze Wiktor Krawczyk, lecz po rykoszecie piłkę obronił bramkarz. W 87. minucie Drukarz zdobył drugą bramkę po dograniu z prawej strony i strzale w górną część bramki, jednak końcówka nie zmieniła już losów spotkania.
Ostatecznie Narew Ostrołęka wygrała 3:2 i dopisała kolejne ważne trzy punkty w walce o najwyższe cele w tym sezonie.
Metryczkę podamy później…
4 komentarze
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
12:30Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 2Brak danych Polonia II Warszawa vs Narew Ostrołęka |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
11:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Korona Szydłowo |
2 - 0Brak danych Kryształ Glinojeck vs Narew II Ostrołęka |
1 - 4Brak danych Narew II Ostrołęka vs Opia Opinogóra |
















Brawo i gratulacje za zwycięstwo i 3 pkt. „Zwycięzców się nie sądzi” z pewnością Trenerzy przy analizie i omawianiu meczu na pewno podkreślą co było dobre a co należy poprawić w najbliższym czasie. Wypracowaliście sobie dużą szansę na awans do wyższej ligi. Sympatycy klubu, kibice i duża część społeczna miasta wierzy w sukces Klubu MKS Narew. Jesteśmy z Wami i będziemy Was wspierać wierząc że tej sytuacji nie można zmarnować. Powodzenia i pamiętajcie nigdy nie będziecie sami !!!
Wcale nie takie pewne te zwycięstwo tytuł do poprawy. Mecz był pod kontrolą to na własne życzenie dajemy tlen rywalom. Zauważyłem że od drugiej połowy meczu ze Stoczniowcem każdy kolejny mecz u siebie i drugie połowy gramy kompletnie słabo. Nakłania się tu spory materiał do analizy dla sztabu. No i bezsensowna żółta kartka Wiktora który nie zagra z Polonią ale chyba raczej celowa by wrócić na Pułtusk.
Kartka była celowa. Kto siedział blisko naszej ławki ten może to potwierdzić.
Cieszę się podwójnie, wesele wnuczki, Zwycięstwo Narwii. A teraz decydująca końcówka. Spokojnie, będzie dobrze.