
Podział punktów w hicie kolejki
Polonia Warszawa od początku rundy wygrała wszystkie swoje mecze i wiadomo było, że nasz zespół czekać dziś będzie ciężka przeprawa. Z drugiej strony Narew także w rundzie wiosennej gra bardzo dobrze i zapowiadał się bardzo ciekawy mecz, prawdziwy hit kolejki.
Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul.Kawęczyńskiej nie zawiedli się. Widowisko, mimo lejącego się z nieba żaru, stało na wysokim poziomie. Conajmniej 4 ligowym, komentowali obserwatorzy.
Pierwsza połowa należała do Narwi. Już w 6. minucie Damian Klec w swoim stylu uderzył z zza pola karnego nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Ta bramka otworzyła mecz. Polonia mocno dążyła do wyrównania a Narew grała bardzo dobrą jakościową piłkę, wyprowadzając groźne ataki. W 42 minucie Ziemak posłał piłkę w kierunku Borowieckiego, ostatecznie zgarną ją Zaręba, który podprowadził i rozegrał ją z Gałązką który podał do najlepszego tego dnia na boisku Wierzbowskiego, który uderzył z 18 metrów w samo okienko bramki Polonii, podwyższając na 2:0. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa dobiega końca, bardzo dobrą indywidualną akcję przeprowadził doświadczony Bajdur i Nowak z bliskiej odległości zdobył bramkę kontaktową.
W drugiej połowie Narew oddała inicjatywę ambitnie grającej drużynie lidera. Akcje gospodarzy zatrzymywały się jednak na dobrze zorganizowanej linii obrony. Polonia ograniczała się do strzałów z dystansu lub dośrodkowań z którymi dobrze radził sobie Stepnowski. Kiedy doliczony czas gry dobiegał końca, Polonia zdobyła stały fragment gry na który weszli wszyscy zawodnicy włącznie z bramkarzem i grając na tak zwaną aferę, udało im się takową wywołać. W zamieszaniu kiedy wydawało się, że napastnik Polonii zamiast w piłkę kopną w Yeisona Cambindo i padł teatralnie. Pani sędzia mimo protestów, podyktowała rzut karny dla gospodarzy. Ostatecznie około 99 minuty zamieniony on został na bramkę po której sędzia już nie wznowiła gry. Mecz zakończył się podziałem punktów i remisem 2:2, co w zaistniałych okolicznościach wywołało emocje. Ten mecz już jest zakończony, dopisujemy punkt na trudnym terenie i myślimy już o kolejnym meczu.
Już w sobotę 30.05 o 16:00 przy ul.Witosa podejmiemy Nadnarwiankę Pułtusk!
Metryczkę podamy później.
fot: AsystentTv
2 komentarze
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
12:30Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 2Brak danych Polonia II Warszawa vs Narew Ostrołęka |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
11:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Korona Szydłowo |
2 - 0Brak danych Kryształ Glinojeck vs Narew II Ostrołęka |
1 - 4Brak danych Narew II Ostrołęka vs Opia Opinogóra |
















Nie wiem, nie byłem na meczu. Grałem w Poloni i z Polonią. Teraz jestem sercem z Narwia. Wynik i przebieg meczu pokazują, że Narew jest silną drużyną. Teraz koncentracja i mądrość, bo piłkarsko jesteście lepsi. Powodzonka.
Pani sędzina ewidentnie dążyła do tego aby czarne koszule wyrównały.Mija 90 min dolicza 7 i trwalo to w nieskończoność 8,9 10 min.Czyli dawno powinna zakończyć ale ona brnie do końca.Rzut rozny dla Polonii zawodnik czarnych koszul nie trafia w piłkę tylko w nogę zawodnika Narwi pada teatralnie a ta sędzina dyktuje rzut karny.zrobila to z premedytacją.Ale Radom tak ma.