autor: narvi23/12/2011
Świąteczne Życzenia
www . Z życia klubu Artykuł

Redakcja Narewplus.pl i Zarząd Klubu MKS Narew Ostrołęka
pragną złożyć Wam wszystkim
jak najlepsze życzenia – zdrowych, pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
przeżytych z najbliższymi
oraz
radości i samych sukcesów w Nowym Roku!
7 komentarzy
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
5 - 1Brak danych Narew Ostrołęka vs Żbik Nasielsk |
1 - 7Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
16:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Ostrovia Ostrów Maz |
4 - 2Brak danych Sona Nowe Miasto vs Narew II Ostrołęka |
2 - 0Brak danych Narew II Ostrołęka vs Wkra Radzanów |
















Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności, łask Bożych i spełnienia marzeń w Nowym Roku dla działaczy, trenerów, zawodników wszystkich grup szkoleniowych. Najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne dla administratora strony Tomka oraz kibiców NARWI OSTROŁĘKA.
Wszystkim którzy mają niebiesko-czerwone serca życzę Wesołych Świąt I Szczęśliwego Nowego Roku.
Raz Dwa Raz Dwa Trzy Duma Kurpi To My !
wesolutkich pijackich lub też białych kibolskich świąt 🙂
Wesołych ,zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęsliwego Nowego Roku dla zawodników ,całego sztabu szkoleniowego i działaczy Nawi.Oby zblizający się przyszły sezon był zdecydowanie lepszy od poprzedniego.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
Wesołych i Szczęśliwego 🙂
a ja życzę dużo zdrowia lepszych czasów „$” i na wiosnę wygrania około 10 meczyków 🙂