Narew rozpoczęła treningi
Dzisiaj o 12:00 na Wojciechowicach Narew zaczęła swój pierwszy wiosenny trening. Można więc ogłosić, że przygotowania do rundy wiosennej są oficjalnie rozpoczęte. Na treningu prowadzonym przez Kazimierza Puławskiego pojawiło się piętnastu zawodników, wśród nich dwaj goście oraz Dawid Ziemczyk z KS Miastkowo. Ziemczyk jest 20-letnim obrońcą. Jesienią zagrał w czternastu meczach KS Miastkowo w lidze, strzelając w nich trzy bramki. Jego występy w Narwi wiosną są niemal pewne.
Na najbliższych treningach Narwi mają pojawić się kolejni nowi zawodnicy: najlepszy strzelec drużyny z Miastkowa Paweł Rupacz, który w 12 meczach strzelił 16 bramek (!), dwóch młodych piłkarzy z Sypniewa, jeden z Ostrowi Mazowieckiej i jeden z Łomży. Toczą się także rozmowy z innymi zawodnikami. O szczegółach poinformujemy w niedalekiej przyszłości.
Spośród dotychczasowych piłkarzy drużyny niebiesko-czerwonych obecni byli na pewno: Andrzej Łyziński, Michał Piersa, Piotr Dawidzki, Tomasz Jóźwiak, Jakub Zalewski, Tomasz Niedźwiecki, Cezary Stachowicz, Marcin Roman, Piotr Strzeżysz, Przemysław Olesiński.
5 komentarzy
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
5 - 1Brak danych Narew Ostrołęka vs Żbik Nasielsk |
1 - 7Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
16:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Ostrovia Ostrów Maz |
4 - 2Brak danych Sona Nowe Miasto vs Narew II Ostrołęka |
2 - 0Brak danych Narew II Ostrołęka vs Wkra Radzanów |
















co narew nowego sponsora ma??
Czemu tak sądzisz?Wzmocnienia zawodnikami z niższych lig nie są raczej znamionem stabilności finansowej klubu bądz pozyskaniem sponsora.Pokazal nam to dobitnie miniony sezon(żaden z zawodników przychodzący nz niższej ligi nie wniósł nic pozytywnego jeśli chodzi o jakość i efektywność gry)
Z tego co słyszałem to przed nowym sezonem Narew ma wykupic jakis sponsor.
Pytałem przed chwilą prezesa o „wykupienie”, odpowiedź: „To nieprawda”. Pozdro
Wogóle są jakieś szanse na pozyskanie sponsora pozwalające na wzmocnienie drużyny i walkę o utrzymanie ?Czy zarząd prowadzi wogóle jakieś rozmowy z potencjalnymi sponsorami ?Jesli ktos posiada taką wiedzę to bardzo prosiłbym o podzielenie się nią.
Pzdr.