Skip to content

Menu

  • Strona główna
  • Seniorzy
    • Sztab trenerski
    • Kadra 2025/26
    • Terminarz 2025/26
    • Statystyki 2024/25
    • Tabela V ligi 2025/26
    • Aktualności: seniorzy
  • Rezerwy
    • Kadra rezerw 2025/26
    • Terminarz rezerw 2025/26
    • Statystyki rezerw 2024/25
    • Tabela Ligi okręgowej 2025/26
    • Aktualności: rezerwy
  • Młodzież
    • Aktualności
    • Archiwum sezonów
    • Akademia Piłkarska
    • APN Ostrołęka
  • Partnerzy
  • Galeria
    • Aktualne zdjęcia
    • Starsze zdjęcia
  • O klubie
    • Informacje
    • Władze Klubu
    • Historia
    • Jubileusze
    • Zestawienie sezonów
    • Zestawienie prezesów
    • Hattricki
    • Pamiątki
    • Tapety
    • Dokumenty
    • Kontakt
  • Klub Kibica

Archiwa

  • czerwiec 2026
  • maj 2026
  • kwiecień 2026
  • marzec 2026
  • luty 2026
  • styczeń 2026
  • grudzień 2025
  • listopad 2025
  • październik 2025
  • wrzesień 2025
  • sierpień 2025
  • lipiec 2025
  • czerwiec 2025
  • maj 2025
  • kwiecień 2025
  • marzec 2025
  • luty 2025
  • styczeń 2025
  • grudzień 2024
  • listopad 2024
  • październik 2024
  • wrzesień 2024
  • sierpień 2024
  • lipiec 2024
  • czerwiec 2024
  • maj 2024
  • kwiecień 2024
  • marzec 2024
  • luty 2024
  • styczeń 2024
  • grudzień 2023
  • listopad 2023
  • październik 2023
  • wrzesień 2023
  • sierpień 2023
  • lipiec 2023
  • czerwiec 2023
  • maj 2023
  • kwiecień 2023
  • marzec 2023
  • luty 2023
  • styczeń 2023
  • grudzień 2022
  • listopad 2022
  • październik 2022
  • wrzesień 2022
  • sierpień 2022
  • lipiec 2022
  • czerwiec 2022
  • maj 2022
  • kwiecień 2022
  • marzec 2022
  • luty 2022
  • styczeń 2022
  • grudzień 2021
  • listopad 2021
  • październik 2021
  • wrzesień 2021
  • sierpień 2021
  • lipiec 2021
  • czerwiec 2021
  • maj 2021
  • kwiecień 2021
  • marzec 2021
  • luty 2021
  • styczeń 2021
  • grudzień 2020
  • listopad 2020
  • październik 2020
  • wrzesień 2020
  • sierpień 2020
  • lipiec 2020
  • czerwiec 2020
  • maj 2020
  • kwiecień 2020
  • marzec 2020
  • luty 2020
  • styczeń 2020
  • grudzień 2019
  • listopad 2019
  • październik 2019
  • wrzesień 2019
  • sierpień 2019
  • lipiec 2019
  • czerwiec 2019
  • maj 2019
  • kwiecień 2019
  • marzec 2019
  • luty 2019
  • styczeń 2019
  • grudzień 2018
  • listopad 2018
  • październik 2018
  • wrzesień 2018
  • sierpień 2018
  • lipiec 2018
  • czerwiec 2018
  • maj 2018
  • kwiecień 2018
  • marzec 2018
  • luty 2018
  • styczeń 2018
  • grudzień 2017
  • listopad 2017
  • październik 2017
  • wrzesień 2017
  • sierpień 2017
  • lipiec 2017
  • czerwiec 2017
  • maj 2017
  • kwiecień 2017
  • marzec 2017
  • luty 2017
  • styczeń 2017
  • grudzień 2016
  • listopad 2016
  • październik 2016
  • wrzesień 2016
  • kwiecień 2016
  • grudzień 2015
  • październik 2015
  • wrzesień 2015
  • sierpień 2015
  • lipiec 2015
  • czerwiec 2015
  • maj 2015
  • kwiecień 2015
  • marzec 2015
  • luty 2015
  • styczeń 2015
  • grudzień 2014
  • listopad 2014
  • październik 2014
  • wrzesień 2014
  • sierpień 2014
  • lipiec 2014
  • czerwiec 2014
  • maj 2014
  • kwiecień 2014
  • marzec 2014
  • luty 2014
  • styczeń 2014
  • grudzień 2013
  • listopad 2013
  • październik 2013
  • wrzesień 2013
  • sierpień 2013
  • lipiec 2013
  • czerwiec 2013
  • maj 2013
  • kwiecień 2013
  • marzec 2013
  • luty 2013
  • styczeń 2013
  • grudzień 2012
  • listopad 2012
  • październik 2012
  • wrzesień 2012
  • sierpień 2012
  • lipiec 2012
  • czerwiec 2012
  • maj 2012
  • kwiecień 2012
  • marzec 2012
  • luty 2012
  • styczeń 2012
  • grudzień 2011
  • listopad 2011
  • październik 2011
  • wrzesień 2011
  • sierpień 2011
  • lipiec 2011
  • czerwiec 2011
  • maj 2011
  • kwiecień 2011
  • marzec 2011
  • luty 2011
  • styczeń 2011
  • lipiec 2009
  • maj 2009
  • kwiecień 2009
  • marzec 2009
  • kwiecień 2008
  • marzec 2008
  • luty 2008
  • styczeń 2008
  • lipiec 2007

Calendar

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« maj    

Kategorie

  • Akademia
  • eSport
  • Historia
  • Liga
  • Młodzież Narwi
  • Moja Narew
  • MZKS
  • Na żywo
  • Narew Biznes Klub
  • Piłka nożna
  • Pływanie
  • Podnoszenie Ciężarów
  • Puchar
  • Rezerwy
  • Rocznik 1993
  • Rocznik 1996
  • Rocznik 1997
  • Rocznik 1998
  • Rocznik 1999
  • Rocznik 2000
  • Rocznik 2001
  • Rocznik 2002
  • Rocznik 2003
  • Rocznik 2004
  • Rocznik 2005
  • Rocznik 2006
  • Rocznik 2007
  • Rocznik 2008
  • Rocznik 2009
  • Rocznik 2010
  • Rocznik 2011
  • Rocznik 2012
  • Rocznik 2013
  • Rocznik 2014
  • Rocznik 2015
  • Rozmowy
  • Rywale
  • Seniorzy
  • Sparingi
  • Sylwetki
  • Transfery
  • Turnieje
  • Twarze Narwi
  • Video
  • Ważne
  • Wiadomośći Okołonarwiańskie
  • www
  • Z regionu
  • Z życia klubu
  • Zdjęcia

Copyright Narew Ostrołęka 2026 | Theme by ThemeinProgress | Proudly powered by WordPress

Narew Ostrołęka
  • Strona główna
  • Seniorzy
    • Sztab trenerski
    • Kadra 2025/26
    • Terminarz 2025/26
    • Statystyki 2024/25
    • Tabela V ligi 2025/26
    • Aktualności: seniorzy
  • Rezerwy
    • Kadra rezerw 2025/26
    • Terminarz rezerw 2025/26
    • Statystyki rezerw 2024/25
    • Tabela Ligi okręgowej 2025/26
    • Aktualności: rezerwy
  • Młodzież
    • Aktualności
    • Archiwum sezonów
    • Akademia Piłkarska
    • APN Ostrołęka
  • Partnerzy
  • Galeria
    • Aktualne zdjęcia
    • Starsze zdjęcia
  • O klubie
    • Informacje
    • Władze Klubu
    • Historia
    • Jubileusze
    • Zestawienie sezonów
    • Zestawienie prezesów
    • Hattricki
    • Pamiątki
    • Tapety
    • Dokumenty
    • Kontakt
  • Klub Kibica
autor: narvi09/08/2012

Radni poradzą o Narwi

Wiadomośći Okołonarwiańskie . Z życia klubu Artykuł

Dariusz Bralski, przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Rady Miasta zwołał spotkanie Komisji. Odbędzie się ono w poniedziałek 13 sierpnia o godz. 16.30 w sali nr 9 Urzędu Miasta przy placu gen. J. Bema 1. Głównym tematem spotkania będzie sytuacja klubu MKS Narew Ostrołęka przed sezonem 2012/2013 oraz przygotowania do jubileuszu 50-lecia powstania klubu. Informację Radnym przedłoży Robert Bartkowski, prezes MKS Narew Ostrołęka. Termin Komisji został wybrany nieprzypadkowo, bo dwa dni później drużyna Narwi rozegra pierwszy mecz ligowy.

16 komentarzy

  • Pabloo napisał: 09/08/2012 do 19:20

    Witam! Wejdzcie na najbardziej plugawą i zakłamaną Platwormianą stronkę MO.Znów plują na Narewkę.Sugerują jakoby na wniosek prezesa Bartkowskiego było zwołane to posiedzenie z prośbą o dodatkowe środki finansowe dla klubu.Najgorsze w tym jest to ,że w komentarzach wpisuje sie jakaś tam „Iza ” i pisze cos tam o klubie „Nike”-śmiech !!!50 lat tradycji ,kupa radości , niestety także smutku (ostatnie lata) my PRAWDZIWI KIBICE NASZEJ NAREWKI nie pozwólmy na to aby te śmieciuchy szargały dobrym imieniem NASZEGO KLUBU!!!!

  • narvi napisał: 09/08/2012 do 21:06

    To bądźmy na spotkaniu w poniedziałek, dajmy na to o 16:15 przed Urzędem Miasta

  • Piter napisał: 10/08/2012 do 07:36

    No w końcu rzuciliście propozycję spotkania;) Ja jestem za, zróbmy coś dla Narwi!

  • SS napisał: 10/08/2012 do 12:41

    Jeśli chcemy im pomóc, to zbierzmy się przed Urzędem Miasta o 16.30 liczną grupą i pokażmy urzędasom jak bardzo nam zależy na tym klubie, weźmy szaliki,barwy klubowe i zaśpiewajmy przed Urzędem pieśń: W mieście Ostrołęka gdzie orzełek w herbie jest…Usłyszą nas na pewno i to pomoże!

  • Kibic napisał: 10/08/2012 do 16:21

    To panowie organizujemy się ?Pokażmy ,że potrafimy bronić honoru NASZEGO KLUBU !!!Pokażmy ,że Narew ma wiernych kibiców.

  • d84 napisał: 10/08/2012 do 17:06

    klub się wypiął na kibiców przed meczem z Radomiakiem, dlatego wątpliwe aby ktokolwiek miał zamiar się tam pojawiać.

    • narvi napisał: 10/08/2012 do 20:43

      Wiesz, to jest spotkanie o „być albo nie być Narwi”, więc dla klubu lepiej, jeśli by się ktoś pojawił. Inaczej możemy spotykać się niebawem tylko na Koronie. I piszę niestety serio

  • Narwiak napisał: 11/08/2012 do 16:58

    Z obecnością na komisji sportu i z przybyciem ze śpiewem na ustach przed urząd to bardzo dobry pomysł,tylko grzecznie i bez wulgaryzmów.Po prostu niech radni wiedzą że żaden z ostrołęckich klubów nie ma i nigdy nie będzie miał takich kibiców jak MKS Narew Ostrołęka.Ja będę na pewno!!!
    PS: Klub nigdy nie wypinał sie na kibiców, taka była potrzeba i sytuacja tego wymagała.

    • d84 napisał: 12/08/2012 do 20:01

      „Narew Ostrołęka – Radomiak Radom
      Dzień przed meczem klub wydaje kuriozalne oświadczenie. Mianowicie, z powodu, iż nie dostał listy imiennej od gości na mecz nie zostanie wpuszczony ani jeden kibic Radomiaka, ale także i Narwi.

      Od początku jednak próbujemy się w mniejszych grupach opłotkami dostać na stadion, ale kończy się na tym, że jedynie paru osobom udaje się podejrzeć chociaż trochę meczu przez przysłowiową „dziurę w płocie”. Na stadionie multum policji i służb porządkowych. Koniec końców rzucamy kilka petard i się rozchodzimy w osiedle gdzie co i rusz napotykamy kolejne patrole policyjne. W drugiej połowie jedna z grupek postanawia podejść pod bramę stadionu i trochę podopingować. Po meczu piłkarze chcą przyjść do nich, ale na przeszkodzie staje im obserwator oraz prezes naszego klubu.

      Wszyscy znaliśmy ciężką sytuację jaka panuje w naszym klubie, ale do tego meczu wydawało nam się, że gramy do jednej bramki. Nieraz na prośby klubu pomagaliśmy mu w różnych akcjach. Nasza współpraca od ponad dziesięciu lat układała się wręcz wzorowo. Niestety, ale po tej całej szopce, ulegnie to radykalnej zmianie.

      PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!”

      To jest oficjalna relacja kibiców jaka poszła w świat. Wiemy jaka była sytuacja i o co dokładnie chodzi (nie problem się domyśleć). Efekt wspólnej akcji klubu i policji jest taki, że paru małolatów dostaje po głowie pod stadionem od Radomiaka i robi się to na oczach funkcjonariuszy. Cała akcja zostaje podchwycona przez lokalne media i jest z tego nagranie, przez co ciągnie się za nami niemiły fetor. Natomiast kiedy dochodzi do rewanżu za tą akcję i to w bardzo przypałowym miejscu kończy się na mandatach dla naszych chłopaków.

      Jeżdzę już parę pięknych lat i to nie tylko po stadionach III i IV ligowych i doskonale wiem, że takie sytuacje jaka była przed meczem z Radomiakiem się inaczej załatwia.

      Nie jest to tylko moje osobiste zdanie. Czujemy się zażenowani całą sytuacją i zdradzeni.

      Cienki

      PS. Niech zarząd zajmie się swoimi działaniami związanymi z działalnością klubu, a my będziemy robić swoje najlepiej jak tylko potrafimy. Czego sobie i wam życzę na nadchodzący sezon.

  • Tomix napisał: 12/08/2012 do 20:21

    d84 Napisał wszystko jak się należy!!!
    Popieram ten wpis i dodam że media pokazali wszystko nei dokładnie tylko tak aby zrobić więcej szumu!!!!

  • Jonson napisał: 12/08/2012 do 20:21

    Cienki nic dodać, nic ująć, w 100 % się zgadzam ! Ja bym te oświadczenie na główną wrzucił.

  • kamil_fb napisał: 12/08/2012 do 21:03

    Cienki , 100% racji .

  • klub napisał: 12/08/2012 do 22:59

    Z ramienia klubu chciałbym wyjaśnić sytuację o której pisze d84 , Panowie i Panie oświadczam, że nikt z kibiców po tym „kuriozalnym” jak to kolego nazywasz oświadczeniu ani przed jego wydaniem (wiadomo było o chcących przybyć do Ostrołęki kibicach Radomiaka i problemach z tym związanych dużo wcześniej)do klubu się nie zgłosił ani wcześniej z propozycja pomocy i pomysłem rozwiązania problemu ani po np:z pytaniem jak można obejrzeć te zawody, a taka sposobność była(nie ma prawnej możliwości wpuszczenia swoich kibiców a nie wpuszczenia kibiców gości) .Z całą stanowczością oświadczam że nigdy kolego ,powtarzam nigdy nikt z zarządu klubu nie zabraniał zawodnikom podejść do naszych kibiców i cieszyć się razem z wygranych lub dziękować za doping po przegranych.Klub zawsze liczył i liczy na kibiców i kulturalny doping dla naszych drużyn , z którym ostatnio bywało bardzo różnie,życzylibyśmy sobie aby na stadionie przy Witosa stworzyć małe ostrołęckie piekiełko.Klub zawsze też będzie przychylny kibicom i będzie grał tak jak to napisano z nimi do jednej bramki licząc na współpracę jeszcze lepszą niż dotychczas.Nasz klub ma dalej różnego rodzaju kłopoty i liczy na pomoc i zrozumienie z każdej strony ,w tym szczególnie od kibiców bo „Przyjaciół poznaje się w biedzie” a prawdziwi kibice są na dobre i na złe.Pzdr i liczę na wspaniały doping na Witosa dla naszej kochanej Narewki…..

  • Kokowy napisał: 12/08/2012 do 23:54

    Zgadzam się z tym jak napisał d84. Swoją drogą takie śmieszne oświadczenia to farsa i żenada, po co niby ma odbyć się mecz skoro nikt oprócz „wybrańców” i POlicji go nie ogląda, może nie lepiej i łatwiej jest usunąć w ogóle lige?!

  • Przemysław napisał: 13/08/2012 do 00:11

    Tak odnosząc się częściowo do postu osoby z klubu.
    Choćby Narew wygrywała teraz mecz za meczem zorganizowanie dopingu jak x lat temu jest praktycznie niewykonalne. Dlaczego? A kto ma to zrobić jak wszyscy stąd wyjeżdzają/ewentualnie pracują w delegacjach. Nawet jak Narew grała fatalnie to te 300 osób przyszłoby zawsze. Teraz bywało po 100, a nawet mniej. To nie dlatego, że na Narew się obrazili. Po prostu fizycznie nie mogą być w Ostrołęce. Miasto upada, klub też.
    Z bólem serca trzeba powiedzieć, że obecnie Ostrołękę stać na klub w stylu dawnej Stacji + drużyny juniorskie.
    Pozdrawiam.

  • d84 napisał: 13/08/2012 do 12:15

    Oświadczenie kibiców Narwi

    Kibice Narwi w pełni popierają działania jakie podejmuje zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka, które są prowadzone w celu poprawy ciężkiej sytuacji finansowej z jaką obecnie mamy do czynienia.

    Ze względów technicznych niestety, ale na dzisiejszym spotkaniu w Urzędzie Miasta zabraknie oficjalnej delegacji kibiców naszego klubu. Wiemy jednak, że pojawią się osoby, którym dobro drużyny leży mocno na sercu.

    Klub Narew Ostrołęka ma już ponad 50-letnią tradycję i nie można doprowadzić do upadku drużyny, która wychowała wielu Ostrołęczan. Był nieraz odskocznią od szarego życia jakie ich otaczało. Owo wychowanie dokonywało się nie tylko na arenach sportowych, ale również na trybunach – o czym nie możemy zapominać. Nasz klub nie ma w swojej historii jakiś spektakularnych sukcesów, jednak zawsze godnie reprezentował swoje barwy i miasto Ostrołęka.

    Wychodzimy również do zarządu klubu z propozycją spotkania, na którym przedyskutowalibyśmy wszelkie zapalne kwestie jakie powstały w ostatnim czasie na linii klub-kibice oraz chcielibyśmy przedstawić swoje pomysły co należy zrobić, aby frekwencja na meczach Narwi wzrosła.

    Najwierniejsi

OTBS - Zarządca Nieruchomości

Najbliższe mecze

Zobacz wszystkie mecze

V liga

PozycjaKlubPkt
1Polonia II Warszawa65
2Nadnarwianka Pułtusk57
3Narew Ostrołęka54
4Naprzód Zielonki47
5Wicher Kobyłka45
Zobacz całą tabelę

Ostatnie mecze

12/06/2026
5 - 1
Brak danych

Narew Ostrołęka vs Żbik Nasielsk

06/06/2026
1 - 7
Brak danych

PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka

30/05/2026
0 - 3
Brak danych

Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk

Zobacz wszystkie mecze

Najbliższe mecze rezerw

Zobacz wszystkie mecze

Liga okręgowa – rezerwy

PozycjaKlubPkt
1Gladiator Słoszewo35
2Wkra Żuromin29
3ULKS Ołdaki28
4Rzekunianka Rzekuń27
5Narew II Ostrołęka24
Zobacz całą tabelę

Ostatnie mecze rezerw

13/06/2026
16:00
Brak danych

Narew II Ostrołęka vs Ostrovia Ostrów Maz

06/06/2026
4 - 2
Brak danych

Sona Nowe Miasto vs Narew II Ostrołęka

31/05/2026
2 - 0
Brak danych

Narew II Ostrołęka vs Wkra Radzanów

Zobacz wszystkie mecze

Partnerzy

Kontakt

biuro@narewostroleka.pl – Biuro Klubu

akademia@narewostroleka.pl – Marcin Roman, sprawy Akademii

media@narewostroleka.pl –  Historia

Redakcja strony

Prowadzenie www / FB : Zespół
Współpraca:Amelia Siemborska, Jacek Dębski
Zdjęcia: Amelia Siemborska, Jacek Borkowski, Jacek Dębski, Tomasz Mrozek, Marcin Roszkowski oraz archiwum TM.

Numery kont

Bank Spółdzielczy

Akademia:
19 8923 0008 0125 4488 2012 0003

Zespoły seniorskie:
73 8923 0008 0125 4488 2012 0001

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.narew.ostroleka.pl (2011-2025) | Theme by ThemeinProgress | Proudly powered by WordPress