Górski w Narwi, Nowak w Krasnym

Szymon Nowak
Niedawno informowaliśmy o ruchach transferowych Narwi (link), jednak okno transferowe zostało zamknięte dopiero w sobotę 12 kwietnia. Przez ten czas doszło do kilku ruchów:
– Szymon Nowak został wypożyczony do Iskry Krasne;
– Kamil Zygmunt został wypożyczony do KKS Orzeł Kolno;
– Mateusz Nakielski transfer definitywny do Puszczy Hajnówka;
– Piotr Dąbrowski został wypożyczony do Orła Sypniewo;
– Daniel Orłowski (r. 1993) został wypożyczony do Orła Sypniewo;
– Tomasz Kruczyński został wypożyczony do Rzekunianki Rzekuń;
– Kamil Rupacz powrócił do Korony HiD Ostrołęka z wypożyczenia do Narwi;
– Karol Górski (r. 1993) przeszedł do Narwi z Korony HiD Ostrołęka;
– Paweł Lutrzykowski (r. 1992) trafił do Narwi na zasadzie wolnego transferu (poprzedni klub Futsal Klub Jantar Ostrołęka).
Poza nimi zostali zgłoszeni także nowi młodzieżowcy do swoich lig. Niebawem podamy pełną ich listę.
3 komentarze
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Polonia II Warszawa | 65 |
| 2 | Nadnarwianka Pułtusk | 57 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 54 |
| 4 | Naprzód Zielonki | 47 |
| 5 | Wicher Kobyłka | 45 |
Ostatnie mecze
5 - 1Brak danych Narew Ostrołęka vs Żbik Nasielsk |
1 - 7Brak danych PRO Warszawa vs Narew Ostrołęka |
0 - 3Brak danych Narew Ostrołęka vs Nadnarwianka Pułtusk |
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |
Ostatnie mecze rezerw
16:00Brak danych Narew II Ostrołęka vs Ostrovia Ostrów Maz |
4 - 2Brak danych Sona Nowe Miasto vs Narew II Ostrołęka |
2 - 0Brak danych Narew II Ostrołęka vs Wkra Radzanów |
















Nakielski nie został wypożyczony, tylko jego transfer ma charakter definitywny.
Jak klub mógł wypożyczyć Nowaka.Przecież to najszybszy zawodnik z Narwi.W 3 lidze u trenera Puławskiego grał w 11,a u trenera Romana grał już na rezerwie.Przecież Nowak jest lepszy od Dzwonkowskiego,który gra w pierwszym.Ta obecna kadra wygląda gorzej od tej z jesieni.Odszedł Rupacz,wypożyczony Nakielski i Nowak.A przyszli słabi grajkowie,z tych nowych to tylko Lelujka i Skorupka cos Narwi dadza.Jeszcze nie rozumiem wypożyczenia Dąbrowskiego,jak Nowak odszedł to czemu Piotrka prawego pomocnika wypożyczano ?
Zapytaj się Szymona, dlaczego wolał Krasne.